۶ دلیل که شما نیاز به مشاوره خرده فروشی دارید

1. جان تازه

شاید به نظر خوشایند نباشد که بگوییم داشتن یک تیم برای مدت زمان طولانی همیشه منجر به نتایج خوب نمی شود. در واقع اقلب اوقات نتیجه داشتن یک تیم قدیمی مانور دادن از کنار مشکلات برای داشتن آرامش کاری میشود. همانطور که همه علوم در حوزه های مختلف در حال رشد هستند معلومات لازم در حوزه خرده فروشی نیز روزانه در حال توسعه و پیشرفت هستند و عدم توانایی در بهرهگیری از مشاوره در این حوزه به معنای عقب ماندن از قافله است.

2. چشم مستقل

شما ممکن است محدود به دایره معلومات خود باشید و تصور کنید که مسیرتان بهترین راه برای رسیدن به هدف است ولی در نظر داشته باشید که برای رسیدن به اهدافتان در صنعت خرده فروشی هر روز راههای جدیدی ابداع و به کار گرفته میشود. چه در مورد پلان چیدمان، برنامه هایآموزشی، فرآیند جذب نیروی انسانی، انتخاب گروه کالایی، قیمت گذاری یا حتی بازاریابی شما میتوانید از مشاور موثرترین و با ارزشترین راهنمایی را بگیرید. وجود یک نگاه مستقل از سازمان باعث از بین رفتن نگاه تعصبی به نتایج و شرایط میشود.

3. موقعیتهای نهفته

موقعیت های نهفته, مشاور فروشگاهی

موقعیت های نهفته

بسیاری از مواقع تمرکز بر روی یک استعداد و یا موقعیت موجود در سازمان برای ایجاد تمایز منجر به نتایج باورنکردنی و بسیار فراتر از انتظار می شود. استفاده از چنین مزایایی همانند روشن کردن چراغیست که از قبل وجود نداشته.

4. نیرو

نیرو - مشاور فروشگاهی

نیرو

اگر با خودمان روراست باشیم میبینیم که توصیه های رایگان هیچگاه باعث ایجاد نیروی لازم در سازمان برای رسیدن به اهداف کلان نمی شود اما وقتی از مشاوره تخصصی که هزینهای برای آن پرداخت میشود بهره میگیریم اراده قویتری برای اجرای دستورالعمل ها داریم. دقیقا مانند وقتی که شما پای یک برنامه تلوزیونی ورزش کنید یا اینکه از یک مربی شخصی استفاده کنید.

5. تمرکز

از آنجاییکه کارهای روزمره و امور جاری سازمان بخش اعظمی از زمان و فکر شما را به خود معطوف میکند وجود مشاور در کنار سازمان باعث می شود تا تمرکز لازم بر روی اهداف تعیین شده تا تحقق کامل آنها باشد. بسیار سازمانهایی دیده ایم که پس از گرفتن راهکارها از مشاور به دلیل عدم تمرکز نتوانسته اند مسیر را تا انتها رفته و به نتایج مطلوب برسند.

6. نتایج اثبات شده

تخصص و تجربه در طراحی و مشاوره در امر فروشگاههای زنجیره ای و انواع کسب و کارهای مرتبط با خرده فروشی برای مدت زمانی بیش از سی سال و بهره گیری از گروهی زبده، با تجربه و چهره های شناخته شده صنعت خرده فروشی باعث میشود بتوان ادعا کرد که:

اگر نتیجه برای شما اهمیت دارد مشاوره خرده فروشی میتواند راهکاری بسیار مناسب برای رسیدن به موفقیت برای شما باشد.

مشاوره خرده فروشی میتواند به شما کمک کند تا به واسطه برنامه ریزی به بهترین نتایج ممکن در زمینه صنعت خرده فروشی و کسب و کارهای مرتبط با آن برسید.

 

درخواست مشاوره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =